Możesz skontaktować się ze mną na wiele sposobów. Najszybciej – gdy do mnie zadzwonisz. Jeśli jednak jest już późny wieczór lub noc – lepiej wyślij maila.

Dane adresowe:

Marcin Markiewicz
ul. Morcinka 39/17, 58-500 Jelenia Góra
NIP: 6111283122
REGON: 230904551

Telefon: +48 883 75 2222

Zapraszam do kontaktu ze mną za pomocą formularza poniżej. Zapewniam, że postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.
Jeśli życzysz sobie bym zadzwonił a nie odpowiadał mailowo, to wystarczy, że w treści wiadomości zostawisz numer telefonu wraz z informacją w jakich godzinach mogę zadzwonić.


Informuję, że administratorem Twoich danych osobowych jest:
Marcin Markiewicz, ul. Morcinka 39/17, 58-500 Jelenia Góra
Twoje dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie do prawnie usprawiedliwionych celów, realizowanych przez administratora danych. Ich przekazanie upoważnionym podmiotom może nastąpić na podstawie i w granicach prawa.
Informuję, że posiadasz prawo żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych.
Masz również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zakładam jednak, że do tego nie dojdzie, ponieważ swoje dane przekazujesz dobrowolnie, a ja wykorzystam je tylko do kontaktu z Tobą lub w celu wykonania zleconej mi przez Ciebie usługi.